W roli głównej...


Natalie Foy (17 l)
Jej życie gwałtownie zmienia się gdy spotyka na swojej drodze One Direction, czyli już w prologu. Kocha śpiewac, robi to dla rodziców którzy zgineli w wypadku samochodowym. Wszystko by było niesamowite gdyby nie fakt, że dziewczyna panicznie boi się występów publicznych. Gdy poszła na casting wybrała sobie lape i wyobraziła sobie, że do niej śpiewa. Podobnie było kiedy nagrywali piosenkę na nowy album. Dziewczynę czeka wiele wyzwań w opowiadaniu. Czy poradzi sobie z nimi? A co z chłopakiem do którego jest wrogo nastawiona, ale traktuje go jako przyjaciela? Wie, że jej pomoże, ale są momenty kiedy panicznie się go boi. 


One Direction
Harry (18 l)
Chłopak o kręconych lokach, miły, przejmy. Do Natalie jest nijak nastawiony. Wolałby gdyby One Direction działało samo, bez żadnej współpracy z innym artystą. Owszem, uważa, że dziewczyna ma nieziemski gło s ale nie zmieni zdania co do zespołu. 
Niall (19 l)
Traktuje Natalie jak swoją własną siostre. Uwielbia się z nią droczyc. Rozumie dziewczynę bo sam nie był niczego pewien kiedy rozpoczynał swoją karierę jako piosenkarz. Równierz przechodzi stres kiedy ma wystąpic na scenie dlatego wspiera Natalie jak tylko może. 
Louis (21 l)
Najzabawniejszy z całej piątki. Wraz z Niallem robi psikusy Natalie ponieważ uwielbiają jej minę kiedy jest zła. Traktuje ją jak swoją małą siostrzyczkę.
Zayn (19 l)
To właśnie niego boi się Natalie jak równierz traktuje jak przyjaciela. Zayn sam nie jest pewien swoich uczuc co do dziewczyny. Raz traktuje ją jak swoją przyjaciółkę a jeszcze raz traktuje ją jak swojego wroga który wtargnął na jego terytorium. 

Liam (19 l)
Najspokojniejszy z całej piątki. Natalie traktuje tak samo jak Niall i Louis jak swoją siostrę. Jest najbardziej zżyty z dziewczyną. 


Cassie Portman (17 l)
Najlepsza przyjaciółka Natalie. To ona namówiła dziewczynę na casting.Jake O'Neil (19 l)
Znajomy z windy. Pytanie, czy tylko znajomy. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz